U ponedjeljak, 2. veljače je Svijećnica ili Prikazanje Gospodinovo. Mise u župnoj crkvi su u 8 sati i 18.30. Blagoslov svijeća je na obje mise.

Sv. Blaž, b. mč. je u utorak, 3. veljače. Blagoslov grla je poslije večernje mise.

Tečaj priprave za ženidbu je u srijedu, četvrtak i petak u 19.30 u pastoralnom centru. Nastavlja se sljedećeg tjedna.

Mjesečni susret Pokreta Božjeg Milosrđa bit će  u četvrtak 5. veljače poslije večernje svete mise.

Prvi petak u veljači je ovoga tjedna. Ispovijed za prvi petak je od ponedjeljka do petka pola sata prije večernje mise.

Župna kateheza za prvopričesnike počinje ovoga tjedna i to srijedom u 10 sati ili u 16 sati, a za ostale  počinje sljedećeg tjedna.

Obnova župnog doma iznutra kao i dogradnja župnog doma se nastavlja. Darovi župljana su potrebni. Može ih se donijeti u župni ured, a nastavlja se prikupljanje po ulicama. Potrebni su i novi povjerenici za ulice: Nikole Tesle, Dravska, Zrinsko-Frankopanska, Petra Svačića, Hrastik, Bosanska, Josipa Kozarca, J.J. Strossmayera, Bana Jelačića, Antuna Mihanovića i Osječka. Nadam se da ima još raspoloženih župljana za ovu službu povjerenika. Javite se u župni ured.