BLAGOSLOV OBITELJI I DOMOVA  - POSLIJE BOŽIĆA 2014.

Blagoslov počinje uvijek od početka ulice, uvijek od broja 1, a vraća se nazad od većeg broja prema broju 2. Ako su dva svećenika u ulici obojica počinju od najmanjeg broja prema većem, svaki jednom stranom. Blagoslivlja se od 9.30 do završetka ulice predviđene za taj dan. Nastojte taj dan, kada je Vaša ulica na redu, biti kod kuće. 

Blagoslov obitelji je sveti čin kada svećenik moli Božji blagoslov za Vašu obitelj. Stoga je poželjno da se cijela obitelj okupi na molitvu. 

Za blagoslov treba pripremiti križ i svijeću.

Naknadni blagoslov, po prijavi u župnom uredu,  je u utorak, 13. siječnja 2015. od 9.30.

 

27.12. SUBOTA                      VINOGRADCI (Župnik,Kapelan)

29.12.  PONEDJELJAK           

N. TESLE ( 37), I. MAŽURANIĆA(6), TRG KRALJA TOMISLAVA(3), J. J. STROSSMAYERA, do mosta (Župnik)

UČKA(58) (Kapelan)           

I. G. KOVAČIĆA(43) (Rebić)

30.12. UTORAK         

FLORIJANOVA(38) (Župnik)

M. A. RELJKOVIĆA(25), I. GUNDULIĆA,(21) J. LESKOVARA(12) (Kapelan)

M. P. KATANČIĆA(10), OPATIJSKA(12), P. PRERADOVIĆA(25) (Rebić)

31.12 SRIJEDA           

A. ŠENOE (Župnik, Rebić)(107)

E. KVATERNIKA(55) (Kapelan)

02.01.  PETAK             ŠAG (Župnik,Kapelan)

03.01 SUBOTA           NARD (Župnik,Kapelan)

05.01 PONEDJELJAK  BOCANJEVCI I GORICA (Župnik,Kapelan, Rebić)

07.01. SRIJEDA          

BR. RADIĆA(61) (Župnik, Romić)

B. J. JELAČIĆA(57), VALPOVAČKE TOPLICE(3) (Kapelan)

A. STARČEVIĆA(107) (Majdandžić, Zrilić)

VJ. HRV. BRANITELJA(14), D. PEJAČEVIĆ(5), S. S. KRANJČEVIĆA(28) (Tigandžin)

08.01 ČETVRTAK       

D. CESARIĆA(64) (Župnik)

T. UJEVIĆA(62) (Kapelan)

J. KOZARCA(92) (Romić, Tigandžin)

DRAVSKA(9),S. KOLARA(51) (Zrilić)

SUNČANA(14), KRALJEVCI(12), I.L. RIBARA(12) (Majdandžić)

09.01. PETAK 

F. TUĐMANA(20), VJ. 107. BRIGADE(19) (Kapelan)

A. MIHANOVIĆA(26), A. G. MATOŠA(6), P. KREŠIMIRA IV(19), A. STEPINCA(5) (Romić)

LJ. GAJA(74)(NEPARNA) (Župnik)

LJ. GAJA(74) (PARNA), ISTARSKA (Zrilić)

VJ. HRV. REPUBLIKE(59) (Tigandžin)

HRASTIK(28), KOLODVORSKA(34) (Majdandžić)

J. J. STROSSMAYERA(51) (Matas)

10.01. SUBOTA         

VL. NAZORA(48), A. B. ŠIMIĆA(26) (Župnik)

M. GUPCA(97)( PARNA) I IZA GROBLJA, GRGURA NINSKOGA(4) (Zrilić)

M. GUPCA(97)(NEPARNA), BOSANSKA(15), KRALJA P. SVAČIĆA(3) (Kapelan)

V. LISINSKOG(23), Z. KUNC(3), J. PINTARIĆA(14), I. ZAJCA(12) (Romić)

STAROVALPOVAČKI PUT(17), MIROLJUBA(35) (Tigandžin)

OSJEČKA(45) (Matas)

 

ZRINSKO – FRANKOPANSKA (47) ( Majdandžić)