Župni vjeronauk je po rasporedu. Susret mladih je petkom u 19 sati.

Građevinska dozvola za dogradnju župnog doma izdana je u petak, 7. studenog 2014. Radovi na obnovi u župnom domu se nastavljaju. Darovi za obnovu župnog doma nastavljaju se prikupljati. Lukno je isto tako za potrebe župe.

Crveni križ Valpovo poziva na dobrovoljno davanje krvi u utorak, 11. studenog 2014. od 14 do 17 sati u prostorijama Crvenog križa Valpovo.

Euharistijsko klanjanje je u četvrtak poslije večernje svete mise.

Radionica za izradu rukotvorina pod vodstvom časnih sestara za djecu od 7. razreda nadalje je subotom od 11 do 13 sati.

Upis misa za prvo polugodište slijedeće godine je u župnom uredu.

Nedjelja bračnih jubileja je u nedjelju, 16. Studenog na misi u 8 sati. Oni koji žele obnoviti svoja bračna obečanja, a imaju godišnjicu braka ove godine (npr. 20. 25. 30. itd.) neka se jave župniku.

Na susret župnih zborova u Đakovu, u nedjelju 16. studenog ide i naš župni mješoviti zbor s polaskom u 13 sati.

Na spomen-hodočašće u Vukovar ide se 18. studenog s polaskom u 7 sati. Prijave su u župnom uredu. Cijena putovanja je 30 kn.