Mario Žigman rođen je 25. svibnja 1990. godine u Đakovu, od oca Željka i majke Ljiljane r. Jurić. Nakon završene osnovne škole u Selcima Đakovačkima upisuje Srednju strukovnu školu Antuna Horvata u Đakovu, smjer računalni tehničar za strojarstvo. Završivši srednju školu, upisuje Katolički bogoslovni fakultet u Đakovu kao student laik. Nakon prve godine studija pristupa u Bogoslovno sjemenište u Đakovu. Za đakona je zaređen 16. listopada 2016. godine, a đakonski praktikum imao je u Župi Preslavnoga Imena Marijina u Osijeku. Za mladomisničko geslo izabrao je redak iz Isusove velikosvećeničke molitve: Sve moje, tvoje je! (Iv 17,10). Mladu misu slavit će u nedjelju, 2. srpnja 2017. godine, u Župi Snježne Gospe, u Selcima Đakovačkim.