Jubilarna godina milosrđa završava danas na nedjelju Krista Kralja, a zatvorit će ju papa Franjo u Vatikanu.

Sv. Cecilija, zaštitnica pjevača, je u utorak, 22. studenog. Proslava sv. Cecilije bit će svečanom misom, s pjevanjem župnog mješovitog zbora Cecilija, u 18.30.

Sv. Katarina je u petak, 25. studenog. Proslava sv. Katarine i crkvenog goda u Nardu je s misom

u 11 sati.

Vatrogasci će očistiti strop crkve u četvrtak poslije večernje mise.

Župni vjeronauk je obvezan za 1. i 2. r. sr. škole. Nije dovoljno upisati se na vjeronauk, nego treba i dolaziti: 1. r. srijedom, 2. r. utorkom.

Novoizabrano župno pastoralno vijeće prisegu će položiti u nedjelju, 27. studenog na misi u 8 sati.

U nedjelju, 27. studenog je 1. nedjelja došašća i početak adventa. Prodaju pšenice za Božić u slijedeću nedjelju ponudit će Zajednica vjera i svjetlo.

Adventske vjenčiće prodaje dječja radionica „Kod snaše“.

Kalendare za sljedeću godinu možete kupiti u župnom uredu.

Upis misa za prvih šest mjeseci 2017. je u župnom uredu.

Priređen je novi Župni listić koji donosi sva važna događanja u župi od 20. studenog do 21. prosinca 2016. Tu je raspored devetnice i crkvenog goda u Valpovu, raspored Božićne ispovijedi u Valpovu i Valpovačkom dekanatu. Župni listić možete uzeti na izlazu iz crkve.