Listopadske pobožnosti su svaki dan u 18 sati, subotom u 7.30.

Izbori novog župnog pastoralnog vijeća u cijeloj Đakovačko-osječkoj nadbiskupiji, pa tako i u župi Valpovo bit će 6. studenog 2016. U nedjelju, 30. listopada bit će predstavljeni kandidati za izbor novog župnog pastoralnog vijeća župe Valpovo.

Euharistijsko klanjanje bit će u četvrtak poslije večernje mise.

Regionalni susret ministranata bit će u subotu, 29. listopada 2016. u Belom Manastiru. Polazak autobusom iz Valpova je u 7.30 ispred srednje škole.

Predstavljanje prvopričesnika za 2017. godinu bit će u nedjelju, 30. listopada 2016. na misi u 9.30 sati.

U nedjelju, 30. listopada 2016. prelazi se na zimsko računanje vremena i pomiče se sat unazad.

SVI SVETI su u drugi utorak, 1. studenog 2016. Mise u župnoj crkvi su u 8 sati i 18.30. Zajednički blagoslov grobova pred kapelicom na groblju u Valpovu je u 14 sati i još sat vremena pojedinačno.

Dekanatski susret mladih Valpovačkog i Donjomiholjačkog dekanata bit će u Valpovu, 5. studenog 2016. /subota, od 9 do 16 sati/.

Obnova župnog doma i fasade se nastavlja. Darovi župljana su potrebni.

Župni listić je raspored župne kateheze s pozivom za djecu mlade i odrasle da se uključe u svoje skupine. Tu je raspored za Sve svete i druge blagdane u sljedećem mjesecu.  Pročitajte kratki prikaz obnove župnog dvora i kratko objašnjenje lukna. Župni listić sa svim važnim obavijestima za župu za sljedećih mjesec dana uzmite poslije mise na izlazu iz crkve.