Mise radnim danom su u 18.30 i subotom u 8 sati, nedjeljom 8 sati, 9.30 i 18.30. 

Župni ured otvoren je redovito radnim danom od ponedjeljka do petka od 9 sati do 11 sati i od 17 sati do 18 sati.

Župni vjeronauk nastavlja se za drugo polugodište ovoga tjedna po rasporedu od 1. polugodišta.

Članovi schönstatskog pokreta, štovatelji Majke Triputa Divne, imaju molitvu i mjesečni susret 

u četvrtak, 21. siječnja poslije večernje mise u crkvi. 

Podjela popisa za skupljanje darova po kućama za obnovu župnog doma povjerenicima bit će u srijedu u 19 sati. Potrebno je još povjerenika za ulice: A. Stepinca, A.B. Šimića, Vj. Hrv. Branitelja, Osječka, Nikole Tesle, Dore Pejačević, Ive Lole Ribara, Bana J. Jelačića, Vj. 107. brigade, Vj. Hrvatske Republike,  Franje Tuđmana i Josipa Kozarca.

Dan Sjemeništa u župi Valpovo je u nedjelju, 24. siječnja, dan molitve za duhovna zvanja. Tada će na misama biti bogoslovi đakovačkog Bogoslovnog sjemeništa i njihovi poglavari koji će predvoditi mise i molitve. Milostinja i darovi toga dana su za Bogoslovno sjemenište. To je obveza svake župe u Nadbiskupiji da na taj način pomogne uzdržavanje bogoslova.

Tečaj priprave za ženidbu počinje u Valpovu, 3. veljače (srijeda) u 19.30.

 

ŽUPNI OGLASI

ŽUPNI VJERONAUK 2015./16.