Župna kateheza je po rasporedu. Susret mladih (za 3. i 4. r. sr. š.) je petkom u 19.30.

Listopadske pobožnosti su svaki dan u 18 sati, subotom u 7.30.

Sastanak župnog ekonomskog vijeća je u srijedu 28. listopada u 19 sati u župnom domu. Izbor novog župnog ekonomskog vijeća je 22. studenog 2015. Izbor novog župnog pastoralnog vijeća bit će u veljači 2016.

Svi Sveti su u nedjelju, 1. studenog. Mise u župnoj crkvi su redovito, kao svake nedjelje. Zajednički blagoslov grobova pred kapelicom na groblju u Valpovu je u 14 sati i još sat vremena pojedinačno.

Mise i blagoslov grobova na filijalama na Sve Svete: u  Nardu misa u 8.30, blagoslov grobova u 11.30, u Vinogradcima misa u 8.30, blagoslov grobova u 11.30, u Bocanjevcima  misa u 9.30, blagoslov grobova u 10.30, u Šagu misa u 9.30, blagoslov grobova u 10.30.

Na Dušni dan, 2. studenog, mise u župnoj crkvi su u 8 sati i 18.30. Misa u kapelici na groblju u Valpovu na Dušni dan je u 15 sati.

Upis misa za prvo polugodište slijedeće godine je od sutra u župnom uredu u uredovno vrijeme.

Obnova župnog doma se nastavlja. Darovi župljana su potrebni. Lukno je isto tako za potrebe župe.

Za čišćenje crkve javilo se još četiri župljanke. Ipak potrebno je još četiri osobe, koje bi se uključile u čišćenje crkve, tako da se mogu podijeliti u četiri skupine.