Župni vikar (kapelan) vlč. Dario Hrga došao je u župu u ponedjeljak, 24. kolovoza. Novom župnom vikaru želimo dobrodošlicu i blagoslovljen život i rad u ovoj župi.

Mise radnim danom od ovoga tjedna nadalje od ponedjeljka do petka su u 18.30, a subotom u 8 sati. Župni ured od ovoga tjedna otvoren je od ponedjeljka do petka od 9 do 11 sati i od 17 do 18 sati.

Tečaj priprave za ženidbu u Valpovu počinje u srijedu 2. rujna 2015. u 19.30. Nastavlja se u četvrtak i petak, a isto tako i drugi tjedan.

Mjesečni susret Pokreta Božjeg Milosrđa je  u četvrtak 3. rujna poslije večernje svete mise.

Prvi petak u rujnu je ovoga tjedna. Ispovijed za prvi petak je svaki radni dan pola sata prije mise. Pobožnost je u petak poslije mise s litanijama Srcu Isusovom i euharistijskim blagoslovom. Tako će biti svaki prvi petak do lipnja.

Obnova župnog doma se nastavlja. Darovi župljana su potrebni.