Čašćenje moći bl. Marije Petković je danas poslije mise.

Devetnica za Veliku Gospu pred kapelicom BDM Gospe Lurdske kod groblja je do petka, u 19.30.

Velika Gospa je u subotu, 15. kolovoza. Mise u župnoj crkvi su u 8 sati i 9.30 i kod kapelice Lurdske Gospe u 17 sati. 

Na sv. Roka, u nedjelju, 16. kolovoza je zakladna misa u kapelici sv. Roka u 11 sati.

 

Mise radnim danom u ljetno vrijeme su u 8 sati. Nedjeljne mise su redovito u 8 sati, 9.30 i 18.30.

Župni ured u ljetno vrijeme otvoren je od ponedjeljka do petka od 9 do 11 sati.

Obnova župnog doma se nastavlja. Darovi župljana su potrebni.

Odlukom nadbiskupa Đure Hranića župni vikar (kapelan) vlč. Davor Tomić odlazi na službu  župnika u Drenje od 18. kolovoza 2015. Vlč. Davoru zahvaljujemo na službi u župi u prošlih godinu dana od 8. kolovoza 2014., što ćemo mu reći  i u nedjelju, 16. kolovoza. Istoga dana 18. kolovoza 2015. za župnog vikara dolazi vlč. Dario Hrga sa službe župnog vikara Gospe Brze Pomoći iz Slavonskog Broda. Novom župnom vikaru dobrodošlicu i blagoslovljen život i rad u ovoj župi zaželjet ćemo 23. kolovoza.