Mise radnim danom u ljetno vrijeme su u 8 sati. Nedjeljne mise su redovito u 8 sati, 9.30 i 18.30.

Župni ured u ljetno vrijeme otvoren je od ponedjeljka do petka od 9 do 11 sati.

Obnova župnog doma se nastavlja. Darovi župljana su potrebni.

Na prostoru Duhovno-rekreacijskog centra „Emaus“ Satnički ribnjak, u srijedu, 5. kolovoza 2015. svečanom misom u 10 sati proslavit će se blagdan Snježne Gospe, Dan pobjede i domovinske

zahvalnosti i Dan Hrvatskih branitelja. Ujedno će to biti i Hodočašće zahvale Blaženoj Djevici Mariji – Gospi Žalosnoj, koja je mnoge žrtve Domovinskog rata primila u svoje krilo, što slikovito pokazuje postavljeni kip – Pieta, na prostoru uređenom za slavlje mise. Misu će predvoditi vlč. Davor Tomić, župni vikar župe Bezgrešnog Začeća BDM iz Valpova. Na misi će pjevati zbor župe Bezgrešnog Začeća BDM iz Valpova.

Devetnica za Veliku Gospu pred kapelicom BDM Gospe Lurdske kod groblja je od četvrtka, 6. kolovoza 2015. u 19.30.

Čašćenje moći bl. Marije Petković je u nedjelju, 9. kolovoza poslije misa.