Mise radnim danom u ljetno vrijeme, srpanj i kolovoz, su u 8 sati. Nedjeljne mise su redovito u 8 sati, 9.30 i 18.30.

Župni ured u ljetno vrijeme, u srpnju i kolovozu, otvoren je od 9 do 11 sati.

Sv. Ilija, prorok, zaštitnik Đakovačko-osječke nadbiskupije, je u ponedjeljak, 20. srpnja. Misa je u 8 sati.

Obnova župnog doma se nastavlja. Darovi župljana su potrebni.

Članak o proslavi 200godišnjice crkve u Nardu imate u Glasu koncila, koji je na stalku za novine.

Proslava blagdana sv. Ane u Bistrincima je ovoga tjedna. Trodnevnica je od četvrtka do subote s misom u 18 sati. Ispovijed je od 17 do 19.30. Na blagdan sv. Ane, u nedjelju, 26. srpnja mise su u 7 sati, 8 sati i 9 sati. Svečano misno slavlje, uz izravan prijenos HRT-a, u 11 sati predvodit će mons. Đuro Hranić, nadbiskup đakovačko-osječki. Misa s blagoslovom djece i roditelja je u 19 sati. Ispovijed na blagdan je od 6 do 11 i od 17 do 19 sati.